Wysyłka Tradycyjnej Paczki idzie pełną parą. Chcemy, by książki dotarły do wszystkich

tradycyjna paczka

Wysyłka Tradycyjnej Paczki dla kleryka idzie pełną parą. Dziękowaliśmy za zebrane środki. Niestety, pozwalaja one na wysyłkę książek najwyżej do co trzeciego kleryka, spośród zainteresowanych pogłebieniem swej formacji.

Nawet wydarzenia ostatnich dni dobitnie ukazują, że katolicyzm jest dziś słaby, że nie ma mocy przeciwstawić się bluźniercom, a biskupi bluźnierstwa uznają za przejaw wolności słowa. Do rangi przedmiotów kultu urosły: bezwzględna tolerancja wobec każdych zachowań, chocby moralnie niegodziwych i destrukcyjnych dla społeczeństw, wolność słowa, poszanowanie odmienności. To one zastąpiły cześć oddawana Bogu, wymagające zasady i głoszenie jedynej prawdy - prawdy katolickiej.

Potrzeba dziś świętych i mądrych kapłanów. Dlatego bardzo się cieszymy, że coraz więcej kleryków i młodych księży jest zainteresowanych prawdziwą nauką Kościoła, najnowszą jego historią i tradycyjna liturgią. Część z nich samodzielnie zakupuje sobie potrzebną literaturę. Większośc jednak jest zdana na seminaryjne biblioteki, a te w stosunku do oczekiwań, jakie trzeba stawiać katolickim bibliotekom, często pozostawiają wiele do życzenia. Kilka z nich zaopatywaliśmy zresztą w ksiązki, ale nasze mozliwości to zaledwie kropla w ogromnym morzu potrzeb.

Mając powyższe na uwadze, chcielibyśmy zaopatrzeć każdego zgłaszającego się kleryka. Czynimy to juz teraz, sukcesywnie, wysyłając bądź komplet naszych ksiązek, bądź tylko część pakietu dla jednego kleryka, jeśli z tego samego seminarium zgłosiła się więcej niż jedna osoba. Wobec innych wreszcie dokonujemy uzupełnienia po wysyłce ubiegłorocznej.

Do tej pory udało nam sie zebrać 4 976 zł. Alby obdarować wszystkisch potrzebujących kleryków, potrzebujemy drugie tyle. To minimum potrzebne do pokrycia kosztu wysyłanych ksiązek oraz kosztów wysyłki. Wciąz ufamy, że znajdą sie pośród nas ludzie hojni, szlachetni i wielkoduszni. Tacy, którzy nie ominą sposobności rzyczynienia się do tradycyjnej formacji przyszłych księży. Niech alumni przygotowujący sie w seminariach wiedzą, że są wierni, którzy czekają na ich posługę.

By dołączyć do ich grona i wesprzeć naszą akcję Tradycyjna Paczka dla Kleryka, wystarczy wpłacić na nasz rachunek dowolną kwotę, a jako tytuł wpisać: „tradycyjna paczka 2015.”. Potwierdzeniem przyjęcia wpłaty będzie przesłany na początku nowego roku egzemplarz kolejnego numeru Nova et Vetera, poświęconego ostatniemu synodowi i przyszłości Tradycji.

Centrum Kultury i Tradycji Wiedeń 1683,

05-091 Ząbki, ul. Powstańców 26/20

Nr konta:  75 2030 0045 1110 0000 0386 6630

 

Za wszystkich naszych Dobrodziejów, w ich intencjach, w każdym miesiącu sa odprawiane przynajmniej dwie Msze św. Obdarowani klerycy zaś obiecują swią mdlitwę.

 

Bóg zapłać! AMDG!

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!