Tradycyjna Paczka. Wciąż można wspomóc tradycyjną formację przyszłych księży

tradycyjna paczka

Trwa nasza akcja "Tradycyjna Paczka dla Kleryka". Już od środy rozpocznie się wysyłka kolejnych paczek przygotowanych w jej ramach. Dzięki ofiarności ludzi szlachetnych wyślemy blisko czterdzieści paczek. Dotąd bowiem udało się zebrać 4826, 1. zł. To wielkie wsparcie formacji księży. Każda przeczytana przez przyszłego kapłana książka, odsłAniająca prawdę o najnowszej historii Kościoła, o pięknie tradycyjnej liturgii, czy ukazująca żywą tradycyjna doktrynę - to krok w powrocie do katolickiej wiary.

Na paczkę wciąż będzie czekać ponad sześćdziesięciu kleryków. Ufamy, że w ciągu ostatnich dni trwania naszej akcji znajdą się ludzie wielkoduszni, którzy sprawią, że ta liczba mocno się zmniejszy, a może nawet nie będzie nikogo, kto by paczki od wiernych oczekiwał na proóżno? Zależy to wyłącznie od naszej ofiarności i odpowiedzialności, od tego, czy chcemy się zaangażować, wpłacając nawet niewielka kwotę.

Tymczasem dziękujemy kolejnym Dobrodziejom akcji "Tradycyjna Paczka dla Kleryka". Są pośród nich:

 

Pan Dawid ze Śliwic - 20 zł

Pan Przemysław z Sosnowca - 30 zł

Pan Paweł z Łodzi - 50 zł

Pan Jan z Garwolina - 210 zł

Pani Danuta z Warszawy - 210 zł

Pani Ewa z Marek - 200 zł

Pani Danuta z Białej Podlaskiej - 315 zł

Pan Grzegorz z Piekar Śląskich - 150 zł

 

Bóg zapłać za szlachetność i wielkoduszność, a także za bardzo konkretny dowód miłości do Kościoła i zrozumienia tego, że wszyscy możemy mieć swój udział w formacji przyszłych księży, którzy będą prowadzić nas i nasze dzieci do Nieba.

Przypominamy też, że dzięki wsparciu naszych Dobrodziejów jedno z miejsc stałej celebracji zostało też wyposażone w nowy Mszał ołtarzowy, gdyż dotychczas używany pochodził z początku ubiegłego wieku. Nowy kosztował 700 zł.

 

By wesprzeć naszą akcję Tradycyjna Paczka dla Kleryka, wystarczy wpłacić na nasz rachunek dowolną kwotę, a jako tytuł wpisać: „tradycyjna paczka 2015.”. Potwierdzeniem przyjęcia wpłaty będzie przesłany na początku nowego roku egzemplarz kolejnego numeru Nova et Vetera, poświęconego ostatniemu synodowi i przyszłości Tradycji.

Centrum Kultury i Tradycji Wiedeń 1683,

05-091 Ząbki, ul. Powstańców 26/20

 

Nr konta:  75 2030 0045 1110 0000 0386 6630

 

Bóg zapłać za każdy gest hojności! Każda, nawet bardzo mała kwota, buduje realne dobro. Za naszych Dobrodziejów przynajmniej dwa razy w miesiącu sa sprawowane Msze św.

 

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!