Tradycyjna Paczka dla Kleryka - pełna mobilizacja w ostatnich dniach roku!

Tradycyjna paczka

Składamy serdeczne „Bóg zapłać!” wszystkim Osobom, które dotąd wsparły naszą akcję „Tradycyjna Paczka dla Kleryka”. Dotąd udało się zgromadzić 3070 zł, co oznacza, że dzięki Państwa wsparciu będzie obdarowanych przynajmniej 16 spośród 70 kleryków. Kwoty, które Państwo wpłacają są różne: od 10 zł do blisko 400 zł – wszystkie one, i małe i duże, składają się na radość, którą już wkrótce razem z Państwem chcemy sprawić klerykom.

Nikt jednak nie chce, by którykolwiek spośród kleryków oczekujących na paczkę był zawiedziony i jej nie otrzymał. Dlatego naszą akcję przedłużyliśmy do ostatniego dnia tego roku. Wysyłkę Paczek rozpoczniemy tuż przed świętem Trzech Króli; wówczas też dotrze już do nas jedna z książek, która jest częścią składową paczki: Roberto de Mattei, Sobór watykański II. Historia dotąd nieopowiedziana.

Ufamy, że dzięki wspólnej mobilizacji uda się zgromadzić środki na pozostałe 57 paczek. Potrzeba z naszej strony zrozumienia i postawy wielkoduszności. Na pewno czas Bożego Narodzenia sprzyja gotowości bezinteresownego wsparcia tych, którym takie wsparcie jest nie tylko potrzebne, ale sprawi im dodatkową świąteczną radość – dzięki naszej ofiarności. Liczymy, że w tych ostatnich dniach starego roku wykorzystają Państwo okazję uczestniczenia w dobrym dziele! Potrzeba jeszcze trochę mobilizacji! Tutaj przypominamy zasady i cele naszej akcji Tradycyjna Paczka dla Kleryka

 

Informujemy tekże, że Msze św. za wszsytkich wspierających finansowo nasze dziełą zostaną odprawione w dniach 3 i 4 stycznia 2013 roku. Ma w nich udział każdy nasz Ofiarodawca! Bóg zapłać!

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!