Podziękowania dla ludzi wielkodusznych!

serce wandejskie

 

Szanowni Państwo!

 

Przyszedł czas na kolejne podziękowania dla naszych Dobrodziejów – tych, którzy pomagają nam realizować nasze dzieła. W minionym tygodniu na potrzeby duszpasterskie IBP przekazaliśmy 730 zlp, zakupiliśmy też bilet dla jednego z kleryków, aby mógł po wakacjach powrócić do seminarium.

W poprzednich tygodniach spłaciliśmy należności za kwietniową konferencję, które wyniosły, które w sumie wyniosły (opłata za wynajem sali, honoraria i zwrot kosztów podróży dla prelegentów, poczęstunek) 3000 zlp. Na nasze wpłaty wciąż oczekują klerycy z seminarium IBP – chcielibyśmy pokryć chociażby koszty podróży do domu i z powrotem do seminarium. Czekają nas też koszty związane z wydaniem i wysyłką kolejnego, dziewiątego numeru Nova et Vetera – na ten cel potrzeba blisko 9000 zlp. Poza tym naszą poważną troską są też należności, jakie musimy pokrywać w związku z naszą działalnością wydawniczą. Aby sprostać, z Państwa pomocą, tym zobowiązaniom, uruchomiliśmy specjalny Fundusz Wydawniczy.

 

A oto osoby, nasi Dobrodzieje, którym składamy nasze specjalne podziękowania:

 

Pan Lechosław Korol

Pan Krzysztof Kuchta

Pani Celina Czudek

Pan Andrzej Pawełczyk

Pan Krzysztof Postek

 

Ogromne dzięki za każdą wpłatę!

 

Jednocześnie informujemy, że za tych, którzy wspierają CkiT dwa razy w miesiącu jest sprawowana Ofiara Mszy św. Są oni także objęci specjalną modlitwą kleryków. Dodatkowo, każdy z naszych Dobrodziejów otrzymuje specjalną naszywkę z Wandejskim Sercem.

 

Prosimy gorąco o wsparcie CKiT w realizacji jego celów statutowych. Można to zrobić wpierając nasz Fundusz Wydawniczy lub po prostu wpłacając dowolną kwotę na rachunek bankowy Centrum:

 

 

Centrum Kultury i Tradycji

ul. Powstańców 26/20

05-091 Ząbki

Alior Bank: 94 2490 0005 0000 4520 5605 1426

jako tytuł przelewu należy wpisać, w zależności od przeznaczenia datku „cele statutowe”, „Fundusz Wydawniczy”, lub „wsparcie dla IBP”

 

 

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!