Peześladowania katolików są rzeczywistością!

płonące koscioły

Katolicy w Europie coraz częściej stają się ofiarami agresji ze strony muzułmanów. W ostatnich dniach doszło do ataku na modlących się w kościele w Carcassonne na południu Francji. Islamizm zaczyna coraz częściej atakować w centrum Europy już nie tylko ideologicznie, ale i fizycznie. Zresztą, nie tylko islamizm. Również środowiska homoseksualne wywierja presję na instytucje, i domagają się usunięcia katolików i katolickich racji z przestrzeni publicznej. W realizacji celu uciekają się do naginania prawa. Jednocześnie w przekazie medialnym to katolicy sa przedstawiani jako najbardziej nietolerancyjna część społeczeństw. A to własnie katolicy padaja ofiara coraz bardziej zdecydowanych przesladowań.


Czterech młodych, pochodzących z arabskiej emigracji muzułmanów wtargnęło do świątyni pod wezwaniem Św. Józefa w czasie odprawiania mszy świętej i zaatakowało kamieniami zebranych na niej 150 wiernych.  Dziennik „Midi Libre” napisał, że „ludzie  byli bardzo zaszokowani  czynem nastolatków pochodzenia maghrebskiego”. Lokalne środki masowego przekazu nazwały wydarzenie „kamieniowaniem”.

Sekretarz federalny Frontu Narodowego departamentu Aude, Robert Morio w specjalnym komunikacie potępił agresję stwierdzając, że „jest to umyślny atak, który szczęśliwie nikogo nie zranił”. Jego zdaniem „był to akt nienawiści i nacisku na katolików mieszkających w tej dzielnicy”.

Katolicki portal Ripost Laïque napisał - Wyobraźcie sobie wiadomość w lokalnej prasie o następującej treści: „Wierni kamienowani w czasie modlitw w meczecie”. - Wczoraj, w godzinach między 18-tą i 20-tą, kiedy miejscowy immam Mohamed Ghannem rozpoczynał celebrację wielkiej modlitwy, czterech, młodych skinheadów, w wieku od 14 do 18 lat, wtargnęło do meczetu Nour, rzucając kamieniami na 150 wiernych, obecnych na modlitwach. Portal słusznie twierdzi, że informację tę natychmiast rozpowszechniłaby wszędzie AFP. Ukazałyby się komunikaty lewackich, wpływowych stowarzyszeń, typu : Mrap (Ruch przeciw rasizmowi na rzecz przyjaźni między narodami), SOS Racisme, CCIF (Kolektyw przeciw islamofobii we Francji), czy CRIF (Rada reprezentacyjna instytucji żydowskich we Francji), które oskarżyłyby  byłego ministra spraw wewnętrznych, Claudea Guéanta i przewodniczącą Frontu Nrodowego, Marine Le Pen o stworzenie we Francji „wstrętnego klimatu”. „Komunikat oburzenia wydałby też mer Carcassonne i nowy, socjalistyczny minister spraw wewnętrznych” – czytamy na portalu.

W przypadku kamieniowania katolików do takich aktów potępienia nie doszło, a lokalny, telewizyjny dziennik publicznej FR3 informacje o ataku potraktował jako krótką, podrzędną informację.

 

Inny akt przemocy, tym razem nie fizyczny, miał miejsce na portalu społecznosciowym facebook.

Z inicjatywy Krucjaty Młodych i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Warszawskiej w piątek 1 czerwca, w przeddzień demoralizującej parady pederastów, odbędzie się publiczny różaniec wynagradzający Bogu i Matce Najświętszej grzech sodomii. Modlitwa, zwłaszcza różańcowa, jest potężną bronią, znienawidzoną przez szatana oraz wszystkich tych, którzy promują zboczenia i dewiacje. Środowiska lewicowe i homoseksualne przypuściły atak momentalnie po upublicznieniu miejsca i daty publicznej modlitwy ekspiacyjnej na Facebooku. W kilka godzin, w środku nocy, strona wydarzenia została zasypana kilkuset komentarzami, zawierającymi bluźnierstwa i wyzwiska. Reakcją moderatorów Facebooka na to skandaliczne zachowanie było... całkowite usunięcie wydarzenia! Ponadto administratorzy profilu Krucjaty Młodych dostali ostrzeżenie o możliwości zablokowania ich prywatnych kont, gdy „łamanie regulaminu” (czyt. umieszczanie informacji o modlitwie) powtórzy się.

To nie pierwszy przykład pro-homoseksualnej cenzury na tym portalu społecznościowym. Identyczna sytuacja wydarzyła się rok temu. Informacja o publicznym różańcu zorganizowanym przez Krucjatę została skasowana, a Facebook zaliczył ją do grupy tekstów, które „namawiają do nienawiści, mogą zastraszać lub zawierają elementy nieprzyzwoite”. W 2010 roku Facebook rozpoczął współpracę z organizacjami homoseksualnymi, która to współpraca ma na celu likwidowanie z serwisu „obraźliwych” dla pederastów wypowiedzi. Dzięki temu użytkownicy mogą oznaczać do usunięcia strony lub pojedyncze posty jako „mowę nienawiści” atakującą osoby ze względu na płeć bądź orientację seksualną.


Publiczny różaniec wynagradzający Bogu i Matce Najświętszej grzech sodomii odbędzie się w piątek 1 czerwca o godzinie 18:00 w Warszawie. Miejscem modlitwy będzie plac przed kościołem ss. Wizytek na Krakowskim Przedmieściu 34 (obok pomnika kard. Stefana Wyszyńskiego).

za: pch24.pl, ar

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!