Odpowiedzialność za kapłanów spoczywa także na nas

Tradi

Bóg zapłac wszystkim wspierającym akcję Tradycyjna Paczka dla Kleryka. Wsparcie, którego udzielacie, jest cenne, bowiem przyszli księża otrzymują czytelny sygnał: oto są wierni, którzy czekają na tradycyjnych kapłanów. Wspomóżmy tę akcję. Do tej pory udało nam się uzbierać na paczki dla dwudziestu pięciu kleryków. Blisko pięćdziesięciu wciąż czeka na swych Dobrodziejów.

 

Tymczasem nasze serdeczne "Bóg zapłać!" kierujemy w stronę tych, którzy okazali swą wielkoduszność i w ostatnim czasie wsparli akcję "Tradycyjna Paczka". Są to następujące osoby:

 

- Paweł ze Sławkowa - 100 zł

- Grzegorz z Piekar Śl. - 300 zł

- Marek z Warszawy - 100 zł

- Wojciech z Mosiny - 100 zł

- Ryszard z Wrocławia - 300 zł

- Marcin z Łodzi - 55 zł

- Kamil z Osiny - 100 zł

- Katarzyna z Solca - 20 zł

- x. Marcin z Gdyni - 50 zł

- Aneta z Ignatek - 55 zł

- Michał z Wodzisławia - 100 zł

 

Do tej pory, dzięki wielkoduszności i zrozumieniu wielu spośród Państwa udało zebrać się kwotę 2275 zł. To pozwoli obdarować już dwudziestu sześciu kleryków spośród blisko siedemdziesięciu oczekujących na Tradycyjną Paczkę. Wciąż brakuje ponad 3000 zł, by wszystkim oczekującym sprawić radość i przyczynić się do solidniejszej formacji przyszłych księży.

 

Państwa wsparcie wykracza poza wymiar materialny i jest znakiem, że wierni oczekują kapłanów ukształtowanych w wierności Tradycji. Tak często narzekamy na księży, tak wiele od nich chcemy, stawiamy wymagania. Teraz mamy okazję, by, poza codzienną modlitwą, przyczynic sie do ich formacji. Możemy, przez swoją ofiarność mieć bardzo konkretny udział w formowaniu kapłanów dla Tradycji

 

Na akt hojności z naszej strony wciąż czeka blisko pięćdziesięciu kleryków.  Ufamy, że polscy wierni nie dopuszczą, by którykolwiek z kleryków oczekujących na paczkę, czynił to na próżno.

 

By wesprzeć naszą akcję Tradycyjna Paczka dla Kleryka, wystarczy wpłacić na nasz rachunek dowolną kwotę, a jako tytuł wpisać: „tradycyjna paczka 2016.”.


Centrum Kultury i Tradycji Wiedeń 1683

Nr konta:  75 2030 0045 1110 0000 0386 6630Bóg zapłać za każdy gest hojności! Każda, nawet bardzo mała kwota, buduje realne dobro. Za naszych Dobrodziejów przynajmniej dwa razy w miesiącu sa sprawowane Msze św.

 

 

Bóg zapłać za ofiarność!

 

 

 

 

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!