Msza św. i nabożeństwo wynagradzające za profanacje Krzyża

Wynagrodzenie

Za tydzień, 29 XI 2013, w piątek, zapraszam do uczestnictwa we Mszy świętej i adoracja relikwii Krzyża świętego. Tę modlitwę przeżywać będziemy w kościele św. Klemensa Hofbauera, ul. Karolkowa 49 o godz. 19.30. W tym dniu Msza święta w tradycyjnym rycie, ofiarowana będzie w intencji wynagradzającej za wszelkie profanacje Krzyża świętego w naszej Ojczyźnie a podczas liturgii, Słowo Boże wygłosi o. Gabriel Bartoszewski OFM Cap.

Po Mszy świętej, przed relikwiami świętego Krzyża, odmówiona zostanie koronka do Miłosierdzia Bożego oraz śpiewane będą przebłagalne suplikacje. Po modlitwie uczestnicy tego nabożeństwa, będą mogli adorować i ucałować relikwie świętego Krzyża.

W kończącym się Roku Wiary i w ostatnich dniach roku kościelnego serdecznie zapraszamy do udziału w modlitwie wynagradzającej za wszelkie grzechy a w szczególności za profanację w naszej Ojczyźnie Krzyża świętego!

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!