Kolejna książka ukazująca potrzebę powrotu do liturgicznego ładu. "Msza po dawnemu się odprawia"

Msza po dawnemu sie odprawia

Gdzie Msza po dawnemu się odprawia. Rozmowy z kapłanami - to tytuł kolejnej ksiązki, którą udostępnia Czytelnikom Centrum Kultury i Traduycji. Stanowi ona dowód, że nawet jeśli jakieś dobro było skzane na unicestwienie a przynajmniej zapomnienie - może sie odrodzić w postaci jeszcze doskonalszej.

Na książkę składają się rozmowy z trzynastoma kapłanami, w większości bardzo młodymi, którzy opowiadają, dlaczego odprawiają starą Mszę, jak ten fakt odciska się na ich podążaniu za Chrystusem w kapłaństwie, w czynieniu ze swego zycia ofiary w służbie Kościołowi i wiernym.

Ksiązka w całości stanowi piękna opowieść o wierności dziedzictwu, o stale żywej, na nowo odkrywanej Tradycji, a także o ewangelicznej stałości i Pięknie, które ma moc ewangelizowania w świecie wciąż powstających i ginących zjawisk, barw, świateł.

Możemy przeczytac w niej o tym, jak bardzo diabeł boi sie tradycyjnej Mszy, o tym, że łaczy ona z wiarą pierwszych wieków, jest Msza przyszłości, a nie chwilową modą, a także o tym, że oducza księży aktorstwa, za to wprowadza w świat kontemplacji.

Kolejna, po Mszy sw. Trydenckiej, apologia "starej" Mszy, która w każdej epoce okazuje się być nowa i życiodajna. Już dzis kup w przedsprzedaży w promocyjnej cenie. Premiera w II połowie marca. Ksiąkę można nabyc tutaj.

 

Patronat medialny nad wydawnictwem objął portal "Polonia Christiana".

 

Przedsprzedaż w promocyjnej cenie do 13 marca.

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!