Kleryk potrzebuje wsparcia!

tradycyjne święcenia

Szanowni Państwo,

zwracamy się do państwa o szczególną pomoc. Jeden z kleryków studiujących w seminarium IBP w Courtlain we Francji wielokrotnie otrzymywał od Państwa pomoc na opłacenie kosztów przejazdu do Polski, a także inne potrzeby. Wyrażał swą wdzięczność listownie, wiemy też, że modli sie za swych Ofiarodawców. W ostatnich dniach zwrócił sie do nas o pomoc w opłaceniu czesnego za dwa miesiące studiów w seminarium. Koszt czesnego za jeden miesiąc to 390 euro. Dlatego w krótkim czasie musimy zebrać kwotę blisko 800 euro. Kleryk zalega z czesnym za dwa miesiące kończącego się roku akademickiego. Centrum, dzięki Państwa dobroczynności, świadczyło mu pomoc. Jednakże nasze wpływy od Dobrodziejów rzadko przekraczają 200 zł tygodniowo. Część z nich przeznaczona jest na potrzeby duszpasterstwa Tradycji w Polsce (telefony, internet, przejazdy, stypendia mszalne i inne, w zależności od potrzeb). Pozostała część służy opłaceniu bieżących rachunków związanych z wydawaniem Nova et Vetera, a także książek, (grafik, tłumacz, korekta, prawa autorskie) prowadzeniem strony, księgowości. Przy tak intensywnej działalności i tak niskich wpływach trudno zachować rezerwy - a czasami jest nagląca potrzeba, tak, jak właśnie w tej chwili.  Kleryk, o którym mowa, zasłużony już przez swoją działalnośc edytorską (np. książeczka Sługa Liturgii to jego pomysł i wykonanie) powinien opłacić czynsz do końca czerwca br. Do tego też czasu czekamy na wpłąty celowe. Ufamy, że Państwa ofiarnośc możliwie szybko zażegna trudną sytuację. 

Jeśli ktoś zechce pomóc w tej naglącej i honorowej sprawie, prosimy o wpłatę jakiegokolwiek, choćby bardzo skromnego datku na rachunek:

Centrum Kultury i Tradycji
ul. Powstańców 26/20
05-091 Ząbki
94 2490 0005 0000 4520 5605 1426


jako tytuł wpłaty proszę wpisać: opłata semestralna dla polskiego kleryka

 

Bóg zapłać za każdą ofiarę. Przypominamy, że za naszych Ofiarodawców przynajmniej dwa razy w miesiącu sprawowane sa Msze św.

Gdyby zdarzyło się, że kwota wpłat przekroczy aktualną potrzebę, nadwyżka zostanie przeznaczona na opłacenie kolejnych semstrów w przyszłym roku akademickim.

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!