Klerycy IBP oraz magazyn NeV potrzebują wsparcia

wandea

 

Szanowni Państwo,

 

Jesteśmy wdzięczni naszym Dobroczyńcom za wsparcie, którego nam udzielają. To dzięki ich zrozumieniu i otwartym sercom możliwe jest działanie Centrum Kultury i Tradycji. Organizowanie Konferencji, wydawanie magazynu Nova et Vetera, a także wspieranie duchownych z IBP – jest możliwe wyłącznie dzięki wielkoduszności niektórych z Państwa. Niestety, nawet to, co dzięki tej ofiarności otrzymujemy – nie wystarcza na pokrycie koniecznych kosztów. Dla przykładu – druk i wysyłka naszego magazynu Nova et Vetera – to koszt 9000 zlp. Z wpłat, które wpłynęły w kwietniu tytułem wsparcia wydawania NeV i realizacji celów statutowych – mogliśmy pokryć tylko połowę tej kwoty. Tym samym tylko w minimalnym zakresie udało się wesprzeć duchownych IBP. Nie ma za to mowy o planowaniu rozwoju i rozbudowy bazy materialnej dla środowisk Tradycji w Polsce. Pod znakiem zapytania stoi też wydanie kolejnego numeru Nova et Vetera. Po prostu bez minimalnego choćby zaangażowania wszystkich, którzy go otrzymują od CKiT pocztą – nie będzie możliwe jego wydawanie. W tej chwili NeV jest wspierane przez znikomą mniejszość Adresatów – ich szlachetność, zrozumienie i ofiarność nie wystarcza, by móc wydawać magazyn Nova et Vetera, ani tym bardziej rozpowszechnić pośród kleryków, księży i w innych katolickich środowiskach, a tym samym propagować Tradycję katolicką. Nie wystarcza też, by realizować inne cele statutowe.

 

Ponosimy też odpowiedzialność za realizację innych celów statutowych. Naszym zadaniem jest wspieranie kleryków z seminarium IBP w Courtalain we Francji, w którym młodzi mężczyźnie z Polski przygotowują się do kapłaństwa. Ich utrzymanie jest kosztowne, a ich rodziny nie zawsze mogą dźwigać samodzielnie ten finansowy ciężar. Liczymy, że i w tej zasadniczej sprawie możemy liczyć na wsparcie i ofiarność wielu spośród Państwa!

 

Prosimy gorąco o wsparcie CKiT w realizacji jego celów statutowych. Można to zrobić wpierając nasz Fundusz Wydawniczy lub po prostu wpłacając dowolną kwotę na rachunek bankowy Centrum:

 

 

Centrum Kultury i Tradycji

ul. Powstańców 26/20

05-091 Ząbki

Alior Bank: 94 2490 0005 0000 4520 5605 1426

jako tytuł przelewu należy wpisać, w zależności od przeznaczenia datku „cele statutowe” lub „wsparcie dla IBP”

 

Każdy, kto wesprze nas do końca maja kwotą nie mniejszą niż 30 zlp, otrzyma w prezencie naszywkę z sercem wandejskim. Bóg zapłać za zrozumienie! Bóg zapłać za dotychczasowe wsparcie!

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!