Kapłani, którzy odbudują katolicką wiarę. Wspierajmy ich!

tradycyjna paczka

Do dnia wczorajszego wysłaliśmy dwadzieścia trzy paczki, kolejne czekają na swoją kolej. Chcielibyśmy ich wysłać jeszcze przynajniej osiemdziesiąt, bo takie jest minimalne zapotrzebowanie - na tradycyjna paczke oczekuje ponad 100 kleryków. To cieszy, bowiem mamy do czynienia z młodym pokoleniem przyszłych księży, kt órego przedstawiciele sa zainteresowani katolicką tradycją. Można sie spodziewać, że chociaż część z nich zechce odprawiać tradycyjne Msze i przekazywać tradycyjne nauczanie Kościoła. Wesprzyjmy i umocnijmy te dążenia! W dużej mierze na nas, wiernych, spoczywa odpowiedzialność za formację przyszłych księży; także za to, czy będą mieli odwagę sprzeciwić się modzie, środowiskowym układo, czy będą gotowi zdobyc sie na kapłański radykalizm i kształtować swe kapłaństwo przez tradycyjna liturgię, dyscyplinę i głosić tradycyjna doktrynę. Na pewno świadomość, że są liczni wierni, którzy takich pasterzy oczekują sprawi, że uczynia to bez wahań i paraliżującego lęku.

Dlatego dziękujemy tym, którzy ochoczo i licznie wspierają naszą akcję "Tradycyjna Paczka dla Kleryka". Dziśdziękujemy kolejnym Dobrodziejom. Naszą akcję w ostatnim czasie wsparli:

 

Pani Ewa z Pępowa - 30 zł

Pan Adam z Gliwic - 105 zł

Pan Dariusz z Warki - 100 zł

Pan Radosław ze Szczecina - 150 zł

Pan Jakub z Zaborowa - 63 zł

Pani Agnieszka z Krakowa - 45 zł

Pani Jadwiga z Opola - 50 zł

Pan Wojciech z Bydgoszczy - 500 zł

Pan Michał z Wodzisławia Śl. - 100 zł

Pan Jaromir z Wiśniowej - 110 zł

Pani Katarzyna z Kożuchowa - 105 zł

Pan Mateusz z Warszawy - 90 zł

Pani Ewa z Zielonki - 110 zł

Pan Rafał z Sokółki - 50 zł

Pan Jakub z Zielonki - 110 zł

Pan Mariusz z Kleosina -105 zł

Pani Maria z Żywca - 30 zł

 

Serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie i wielkie serce!. To cechy dzis rzadkie i bardzo cenne, tym bardziej, że dotyczą wsparcia rzeczy niemodnych, będących przeciw tendencjom, które budzą zachwyt i entuzjazm. Niech nagrodą za wsparcie będzie świadomość przynależności do ludzi, którzy wspierają kapłanów, którzy dadzą podwaliny pod odbudowę katolickiej wiary. Co bardzo ważne - w intencjach naszych Dobrodziejów każdego miesiąca są odprawiane przynajmniej dwie Msze św.

 

Do tej pory udało się nam uzbierać 6799 zł. Ta kwota pozwala na wysyłkę paczki do nieco ponad 60 kleryków. Wciąż jeszcze 50 z nich czeka na swoich Dobrodziejów. Ufamy, że ich nie zabraknie. Każda, nawet mała kwota, buduje niewymierne dobro!

 

By wesprzeć naszą akcję Tradycyjna Paczka dla Kleryka, wystarczy wpłacić na nasz rachunek dowolną kwotę, a jako tytuł wpisać: „tradycyjna paczka 2015.”. Potwierdzeniem przyjęcia wpłaty będzie przesłany na początku nowego roku egzemplarz kolejnego numeru Nova et Vetera, poświęconego ostatniemu synodowi i przyszłości Tradycji.

Centrum Kultury i Tradycji Wiedeń 1683,

05-091 Ząbki, ul. Powstańców 26/20

 

Nr konta:  75 2030 0045 1110 0000 0386 6630

 

Bóg zapłać!

 

 

 

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!