Już wkrótce III tom Wykładu Liturgii Kościoła Katolickiego! Summa Liturgiae bł. Arcybiskupa może znowu być czytana!

wlkk

 

Miło nam poinformować, że dobiegają końca prace, których uwieńczeniem będzie wydanie kolejnego, III tomu reprintu Wykładu Liturgii Kościoła Katolickiego.  Edycja odbywa sie w ramach kontynuacji prac rozpoczetych w 2009 roku przez Instytut Summorum Pontificum, którego zadania i dzieła są kontynuowane przez nasze Centrum.

Tom III zawiera obszerne informacje o znaczeniu i rodzajach ksiąg liturgicznych, o wadze śpiewu liturgicznego, o jego celach, a także o językach obrzędowych, historii ich rozwoju i o przyczynach, dla których Kościół stosuje w liturgii tzw. języki martwe. Tom ten obejmuje też wprowadzenie w obszerne zagadnienie modlitw liturgicznych.

 

 

Kolejny tom Summy Liturgicznej błogosławionego Arcybiskupa będzie można nabywać od końca maja br. Koszt tomu dla subskrybentów tomów wcześniejszych wyniesie blisko 70 zlp, dla pozostałych, nabywających pojedynczy tom – ok. 90 zlp.

 

O szczegółach poinformujemy w najbliższych dniach.

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!