Bluźnierstwo wobec Krzyża. Mobilizacja!

Bluźnierstwo wobec Krzyża

Kochani, trwa modlitewna krucjata w obronie czci Krzyża Świętego. W Centrum Sztuki współczesnej w Warszawie, w sali w której znajduje się bluźniercza instalacja modlimy sie na różańcu. Dzisiaj do muzeum ( o ile to miejsce można tak nazwać) wstęp jest bezpłatny. Obudźcie się młodzi chrześcijanie, nie pozwólcie, aby Chrystus był poniżany. Mołodzi uczestnicy ruchów religijnych odwagi!!! Będziecie tłumnie podskakiwać podczas kanonizacji Jana Pawła II, a co z jego słowami "Brońcie krzyża" , czy pamiętacie tylko kremówki i "Barkę" Obudźcie się kapłani!! Dlaczego nie ma Was z wiernymi kiedy trwa bój, czy oglądacie w tym czasie telewizje? Ks. Blachnicki powiedział: "żeby być wolnym trzeba wpierw zaakceptować krzyż. Pod koniec naszego życia sądzeni będziemy z Miłości. Również z miłości do krzyża."

Andrzej Kołakowski

Od kilku tygodni stołeczne CSW w ramach wystawy „British British Polish Polish. Sztuka krańców Europy, długie lata 90. i dziś” prezentujefilm Jacka Markiewicza pt. „Adoracja”, w którym nagi mężczyzna profanuje krzyż. Przeciwko tej ekspozycji zaprotestowało już wiele środowisk, wyrażając sprzeciw wobec obrazy uczuć religijnych, jak również wobec dotowania wystawy z pieniędzy podatników. Z żądaniem natychmiastowego zamknięcia ekspozycji wystąpił m.in. Parlamentarny Zespół ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski.

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie (ul. Jazdów 2) otwarty jest dla zwiedzających galerię w dniach wtorek-niedziela w godzinach 12.00-19.00 oraz w piątek w godz. 12.00-21.00. W czwartki wstęp jest bezpłatny.

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!