3 czerwca - Marsze dla Życia i Rodziny

Rodzina

Marsz dla Życia

W niedzielę 3 czerwca w blisko 40 miastach w Polsce odbędą się Marsze dla Życia i Rodziny. Inicjatywę wsparły znane osobistości życia publicznego - zobacz, dlaczego Przemysław Babiarz, Tomasz Zubilewicz i Krzysztof Ziemiec również chcą manifestować przywiązanie do Życia i Rodziny!


Uczestnicząc w Marszach dla Życia i Rodziny będzie można w sposób duchowy włączyć się w mediolańskie Spotkanie Rodzin, na którym głównym gościem będzie Ojciec Święty Benedykt XVI. „To ma być wydarzenie globalne” – podkreślił kard. Ennio Antonelli, przewodniczący Papieskiej Rady ds. Rodziny. Hierarcha liczy, że w VII Światowym Spotkaniu Rodzin osobiście lub w sposób duchowy weźmie udział jak najwięcej osób, którym na sercu leży właśnie dobro rodziny.


W warszawskim marszu zamierzają wziąć udział również gwiazdy - m.in. Przemysław Babiarz, Tomasz Zubilewicz i Krzysztof Ziemiec. W spocie nakręconym przez Centrum Wpierania Inicjatyw Dla Życia i Rodziny zachęcają do tego, by zademonstrować swoje przywiązanie do życia. Warto przypomnieć, że ci telewizyjni celebryci wzięli również udział w akcji "Nie wstydzę się Jezusa".


Organizatorzy akcji rozwiesili już tysiące plakatów, rozdali setki tysięcy ulotek, zamieścili również spoty video w Internecie i materiały promocyjne w lokalnych stacjach radiowych, a wszystko po to, by cała Polska wiedziała, że już 3 czerwca ulicami kilkudziesięciu miast przejdą Marsze dla Życia i Rodziny. Jeżeli ktoś z Państwa znajomych nie wie jeszcze o tej inicjatywie - zaproście go Państwo do wspólnej manifestacji wartości rodzinnych!

 

Zobacz, w jakim miescie pójdziesz w tym roku na Marsz:

 

http://www.marsz.org/Czytaj więcej: http://www.pch24.pl/przyjdz-na-marsz-dla-zycia-i-rodziny-w-twoim-miescie-,2751,i.html#ixzz1vcI4TYKB

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!